Školní rok 2021/2022

Školné

Rozvrhy kolektivní výuky

Domluva rozvrhu: středa  1. září 8:00 – 12:00h
ostatní dny 13:00- 16:00h

Učitelé a dny výuky:

Hudební obor

Bartoš Lukáš pondělí – pátek
Dvořáková Libuše pondělí – pátek
Dvořáková Markéta pondělí – pátek
Justová Markéta pondělí, středa
Kabrdová Jana pondělí, úterý, pátek
Lán Jan pondělí – pátek
Miko Ladislav pondělí – pátek
Mrlík Miloslav pondělí – pátek
Mošnerová Eva pondělí, úterý
Obr Martin pondělí – pátek
Orel Libor pondělí – pátek
Pavlík Šimon pondělí
Rejpalová Hana pondělí – pátek
Ryšánková Barbora středa, čtvrtek
Smrček Lukáš pondělí – pátek
Sobotka Petr středa, čtvrtek
Teocharisová Vanda čtvrtek, pátek
Zmeškalová Jana úterý, středa, čtvrtek

Taneční obor

Chalupníková Hana pondělí – čtvrtek

Výtvarný obor

Vodičková Denisa pondělí – středa
Jelínková Hana středa – pátek

Literárně dramatický obor

Mrkosová Petrlíková Kateřina pondělí, úterý
Hubáčková Pokorná Lada středa, čtvrtek
Mokrá Jana pondělí

Hudební obor – zařazení nových žáků k učitelům

 Přípravná hudební výchova (PHV)          pondělí – 15:20 – 16:50       

Jana Kabrdová

 

Přípravná umělecká výchova (PUV)         úterý – 12:45 – 14:15

Kateřina Mrkosová Petrlíková

 

Akordeon

Dobrovolná Sára

Miko Daniel                         

Sobotková Kateřina                                 Obr Martin

Bicí

Kriz David                                                    Orel Libor

Flétna zobcová

Kuchtová Kateřina                         

Rumlová Rebeka                                          Kabrdová Jana (den výuky- pondělí, úterý, pátek)

         

Bártová Ester                                  

Hansel Mikuláš                   

Ondráková Bára                                          Zmeškalová Jana (den výuky – úterý, středa, čtvrtek)

 

Hes Ondřej                                                   Pavlík Šimon (den výuky – pondělí)

 

Housle

Janů Magdaléna                                           Ryšánková Barbora (den výuky – středa, čtvrtek)

 

Klarinet

Koloušek Jan                                                Miko Ladislav

 

Klavír

Vařejková Lucie                                          Bartoš Lukáš

 

Bílý Matěj                            

Kučerová Mia Sofie            

Richterová Jůlie                                           Justová Markéta

 

Čejková Linda                     

Hudečková Mariana           

Hudečková Viktorie                                    Rejpalová Hana

 

Klimešová Eliška                

Mrňousová Pavla                

Polnická Anežka                 

Voráčková Anežka                                       Dvořáková Libuše

                                  

Blažek Pavel                        

Kosek Oskar            

Kršková Tereza

Schrollerová Andrea

Vokounová Karolína                                   Lán Jan

 

Hra na klavír a varhany

Miko František                   

Smetanová Markéta           

Smetanová Zuzana                                      Bartoš Lukáš

                       

Klasická kytara

Badalík Jakub                                 

Staněk Adam                                                Mrlík Miloslav

 

Sólový zpěv

Kužel Vít                         

Richterová Jůlie                  

Stará Gabriela         

Tomášková Nikol                                        Markéta Dvořáková

 

Violoncello

Janů Terezie                                                 Teocharisová Vanda (den výuky – čtvrtek, pátek)

Soubory ke stažení