Základní umělecká škola
 

Ronja

Lukáš Bartoš  Sdílet článek na nebo

Ronja tanečně divadelní inscenace základní umělecké školy na prknech novoměstského kulturního domu Poslední lednové dny se jeviště kulturního domu proměnilo v hluboký nehostinný severský les, …

Ronja

Ronja

tanečně divadelní inscenace základní umělecké školy na prknech novoměstského kulturního domu

Poslední lednové dny se jeviště kulturního domu proměnilo v hluboký nehostinný severský les, ve kterém jsou doma nadpřirozené bytosti jako větrnice, skřítkové, nebo bludné kořeny. Žijí tu také dvě loupežnické bandy, které si vzájemně nepřejí nic dobrého…
Asi ten příběh o přátelství Ronji a Birka – dvou dětí dvou znepřátelených rodů – také znáte. My jsme se jím letos nechali inspirovat pro společnou inscenaci tanečního a literárně dramatického oboru.

Divadelní představení Ronja sklidilo uznání od diváků, kteří jej navštívili – hráli jsme pro děti s mateřských škol, pro školáky, pro Zdislaváky, pro kamarády, rodiče a prarodiče, pro veřejnost.

Rádi bychom si zahráli i před dalším publikem, proto s představením uvažujeme o účasti na přehlídce dětského divadla Dětská scéna a případně i o dalších reprízách pro místní diváky.

Děkujeme všem hercům i tanečníkům za jejich poctivou práci, jejich rodinám za podporu a základní umělecké škole za potřebné zázemí.

Lada, Hanka, Jana a Katka