Výsledky talentových zkoušek na školní rok 2018/2019

Petr Sobotka  Sdílet článek na nebo

Seznam přijatých žáků   Přípravná umělecká výchova Brusenbauch Jakub Čejková Linda Dvořáková Ema Gregorová Emma Hansel Mikuláš Kalábová Kira Kondýsková Gabriela Ledník Adam Marešová Viktorie …

Výsledky talentových zkoušek na školní rok 2018/2019

Seznam přijatých žáků

 

Přípravná umělecká výchova

Brusenbauch Jakub
Čejková Linda
Dvořáková Ema
Gregorová Emma
Hansel Mikuláš
Kalábová Kira
Kondýsková Gabriela
Ledník Adam
Marešová Viktorie
Marková Elena
Morčáková Vendula
Ondráčková Michala
Pačísková Barbora
Peňáz Tadeáš
Voráčková Anežka

 

Hudební obor

Přípravná hudební výchova
Jílek Jiří
Dvořák Milan
Fafílek Lukáš
Fafílková Petra
Fajmon Michal
Hes Ondřej
Homola Matyáš
Mičík Adam
Polnický Šimon
Říha Petr
Svobodová Nela
Sykáček Jan
Šustrová Amálie
Trčková Adéla

 

Klavír
Bílá Nela
Drdlová Jana
Filová Sabina
Jasanská Lada
Kotovicová Anna
Marcinko Ester
Mazel Tomáš
Smetanová Karolína
Šimková Debora
Vykydalová Magdalena
Zelená Veronika

 

Klávesy
Mareček Samuel
Štempelová Lucie
Náhradníci:
Parkanová Jitka
Ptáčková Ludmila
Černá Patricie

 

Varhany
Rosecký Vojtěch

 

Klasická kytara
Hubáček Petr
Meduňa Lukáš
Parkanová Kateřina
Sýkorová Klára
Štrachová Hana
Náhradníci:
Javůrková Monika
Korner Jan
Mošner Vojtěch

 

Bicí nástroje
Horváth Matouš
Němec Vojtěch
Sláma Hugo

 

Flétna zobcová
Janů Iveta
Janů Marie
Německá Gabriela
Štemplová Lada

 

Příčná flétna
Šinclová Agáta
Šustrová Veronika

 

Trubka
Bureš Ondřej
Schroller Jiří
Tuček Václav

 

Housle
Pokorná Kristýna

 

Violoncello
Šinclová Nina

 

Zpěv
Bartoňová Josefína
Kocandová Eliška
Mrňousová Pavla
Náhradníci:
Budigová Rozálie

 

Výtvarný obor

Ehrenbergerová Natálie
Elblová Amálie
Fafílková Petra
Fišerová Zuzana
Gracová Gabriela
Horváth Tadeáš
Janebová Alžběta
Jarošová Karolína
Jenerálová Tereza
Kaplanová Anna
Laifrová Darina
Novotná Hana
Novotná Hedvika
Polnický Šimon
Štempelová Lucie
Teplý Jan
Trödlerová Eliška
Zdražilová Anna
Náhradníci:
Polívková Karolína
Chocholáčová Lada
Krčilová Lucie
Nečasová Kateřina
Polívková Nikol

 

Taneční obor

Brázdilová Zdislava
Dvořáková Adéla
Fišerová Zuzana
Kaplanová Anna
Kratochvílová Lenka
Krčilová Lucie
Krejčí Hana
Mádlová Alena
Němcová Viktorie
Padalíková Eliška
Pejchlová Natalie Ella
Pesková Ema
Vodrážková Nela

 

Literárně dramatický obor

Elblová Amálie
Chocholáčová Laura
Jasanská Lada
Jenerálová Tereza
Krejčí Hana
Marešová Natálie
Mičík Adam
Miko Daniel
Průdková Kristýna
Říha Petr
Straková Nela
Šmardová Iva