Základní umělecká škola
 

Výsledky talentových zkoušek

Lukáš Bartoš  Sdílet článek na nebo

Výsledky talentových zkoušek 2019/20 Rodiče žáků, kteří jsou přijati, pošlou přihlášku elektronicky (webové stránky ZUŠ) nejpozději do 5. července 2019. Tím bude přijetí potvrzeno. Pokud …

Výsledky talentových zkoušek

Výsledky talentových zkoušek 2019/20

Rodiče žáků, kteří jsou přijati, pošlou přihlášku elektronicky (webové stránky ZUŠ) nejpozději do 5. července 2019. Tím bude přijetí potvrzeno. Pokud přihlášku nepošlou do uvedeného data, budou místo nich přijati náhradníci.

Rozvrhy hromadné výuky a rozdělení žáků k jednotlivým učitelům budou k dispozici začátkem září na webových stránkách. Na individuální výuce hudebního oboru se rodiče osobně domluví s učitelem, ke kterému budou žáci přiděleni.

Náhradníci se budou informovat na začátku školního roku v kanceláři ZUŠ.

Zde je seznam přijatých žáků:

Přípravná umělecká výchova (PUV)

Kosek Oskar
Krásná Adelaida Anna
Kuchtová Kateřina
Macek Štěpán
Miko František
Močubová Magdalena Marie
Mokrá Jasmína
Nováková Ema Ela
Slonek Albertýn
Žáková Anastázie

Náhradníci:

Madron Emily
Rusňáková Anna
Trnečková Izabela

Hudební obor

Přípravná hudební výchova (PHV)

Dvořák Adam
Faldíková Sára
Havlíček Jindřich
Hejduková Eliška
Hron Štěpán
Kozár Petr
Malášková Mia Sofie
Rovenská Sofie
Šoustar Jakub
Vařeková Luciana
Veselská Julie

Náhradníci:

Kobza Matiáš
Bogar Adam
Pohanka Daniel

Klavír

Bojanovský Vojtěch
Dražková Patricie
Dvořáček Tomáš
Ondřejková Natálie
Rumlová Noemi
Veinlichová Lucie
Zolichová Viktorie

Klasická kytara

Freivaldová Andrea
Grecová Tereza
Kabrda Jáchym
Novák Ondřej

Bicí

Partyka František
Partyka Lukáš

Flétna zobcová

Houdková Natálie
Šlofová Viktorie

Housle

Havlíčková Kateřina

Zpěv

Maccioli Veronika
Prosecký Jan
Šaclová Adéla
Vodrážková Nela

Výtvarný obor

Bogar Adam
Bukáčková Anna
Drdlová Anežka
Dvořáková Adéla
Fryšavská Aneta
Hořínková Tereza
Hrubeš Jan
Hrubešová Kateřina
Hrubý Daniel
Hudáková Ester
Hudečková Mariana
Chocholáč Radek
Chocholáčová Laura
Mužátko Marek
Nečasová Kateřina
Nečasová Magdaléna
Němcová Viktorie
Slonková Marta
Straka David
Šmardová Iva
Veinlich Jan
Veinlichová Lucie
Žůrková Anna

Náhradníci:

Anderková Magdaléna
Dvořáková Lucie
Costa e Silva Isa Bell
Pešková Ema
Hradil Filip
Velechovský David
Stará Šárka
Žilková Barbora
Orosová Hana
Kocanda Vilém
Hodáková Ester
Syslová Marie
Kotovicová Bára
Kampová Barbora

Taneční obor

Anderková Magdaléna
Balabánová Tereza
Bartalosová Táňa
Doležalová Eliška
Dufek Maura
Filipi Petra
Hejduková Eliška
Hubáčková Violeta
Kampová Barbora
Klimešová Aneta
Klimešová Eliška
Macková Mia
Malášková Mia Sofie
Rovenská Sofie
Šišková Tereza
Šmardová Iva
Vlčková Karolína
Vrbická Františka

Náhradníci:

Filipi Hana
Kotovicová Bára
Kotovicová Beáta
Kotovicová Anna
Poulová Emma

Literárně dramatický obor

Anderková Magdalena
Drdlová Anežka
Drdlová Vanesa
Dvořáková Adéla
Chudobová Anna
Kampová Amálie
Klimešová Lucie
Svobodová Hana
Fousek Jan
Dvořáková Lucie
Tichá Simona
Malášková Mia Sofie
Klimešová Eliška
Velechovský David
Šišková Eliška
Syslová Marie