Výsledky talentových zkoušek 2017

Lukáš Bartoš  Sdílet článek na nebo

Seznam přijatých žáků: Přípravná umělecká výchova Fišerová Zuzana Holečková Tereza Kaplanová Anna Macháčková Anežka Mičík Adam Miko Daniel Padalíková Eliška Svobodová Nela Vodrážková Nela Vokounová …

Výsledky talentových zkoušek 2017

Seznam přijatých žáků:

Přípravná umělecká výchova

Fišerová Zuzana
Holečková Tereza
Kaplanová Anna
Macháčková Anežka
Mičík Adam
Miko Daniel
Padalíková Eliška
Svobodová Nela
Vodrážková Nela
Vokounová Karolína

Hudební obor

Přípravná hudební výchova

Dobrovolná Sára
 Havlíček Pavel
 Janů Petr (Nová Ves)
 Janů Petr (Pohledec)
 Lorencová Kateřina
 Macháčková Anna
 Ošmera Lukáš
 Pohanka František
 Pohl Mikuláš
 Šoustar Matěj
 Šustr Matěj
 Trödlerová Eliška
 Fialová Nikola
 Kulková Nela
 Novotná Hedvika
 Pešková Ema
 Slabá Tereza
 Šmardová Eliška Anna
 Vařeka Jacob

Náhradníci:

Humlíček Pavel
Havlíčková Nikola
Chroustová Adéla
Maccioli Veronika
Müllerová Eliška
Žák Filip

Klavír

Cíchová Zorka
Fialová Kateřina
Juránková Ema
Křesadlová Zuzana
Laifrová Sabina
Smažilová Karolína
Smetanová Markéta
Zobačová Magda

Náhradníci:

Zobačová Anežka

Klávesy

Křížová Nikol

Akordeon

Hubáčková Marieta

Klasická kytara

Basovníková Klára
Dostálová Pavlína
Lungum Cung

Náhradnici:

Janů Klára
Strojvus Štěpán

Bicí

Budík Vít
Hasse Norbert
Kalas Tomáš
Trödler Adam
Mokrješ Vít

Flétna zob.

Anderková Magdaléna

Náhradníci:

Havlíčková Nela
Německá Gabriela

Příčná flétna

Schllorerová Andrea

Náhradníci:

Nushartová Hana

Klarinet

Šípek Lukáš

Trubka

Polnický Dominik
Polnický Vojtěch

Náhradníci:

Mička Ladislav

Housle

Veselá Vladimíra
Veselá Alena
Veselý Vojtěch

Náhradíci:

Srnská Amálie

Zpěv

Budíková Kateřina
Jirků Alice
Macková Barbora
Mádlová Barbora
Smékalová Natálie
Palová Karolína
Peňázová Veronika
Zobačová Karolína

Výtvarný obor

Bobková Barbora Mrňousová Pavla
Dvořáček Tomáš Nepustilová Kateřina
Dvořáková Eva Rychtářová Hana
Fialová Sabina Šálková Kateřina
Hrbotická Diana Šiblová Žaneta
Fuchs Samuel Škorpíková Anna
Kamp Matěj Neděla Jan
Klimešová Marie Sedláková Barbora
Krajčová Zuzana Sejkorová Viktorie
Krejčíková Martina Vařeka Jacob
 Marečková Ema Vlček Ondřej

Náhradníci:

Hudáková Ester Boučková Barbora
Kotovicová Anna Holečková Natálie
Kovařčíková Sára Střechová Barbora
Starý František Střechová Klára
Starý Jan Krčilová Lucie
Svobodová Nikol Vícha Matěj
Špinarová Nikol

Literárně dramatický obor

Boučková Barbora Novák Ondřej
Kaláb Josef Rychtářová Hana
Kozárová Veronika Svobodová Ema
Kopřivová Adéla Dostálová Anna
Krejčová Zuzana Sedláková Barbora
Mahlová Anna Sejkorová Viktorie
Machová Magdaléna Slabá Tereza

Náhradníci:

Dvořáčková Eva
Dvořáčková Jana
Vícha Matěj

Taneční obor

Bukáčková Anna Střechová Klára
Jasanská Lada Fialová Nikola
Kolářová Ariana Šaclová Adéla
Macciolli Veronika Šaclová Michaela
Střechová Barbora

Důležitá informace

Žáci, kteří jsou přijati, pošlou přihlášku elektronicky nejpozději do 30. června 2017. Tím potvrdí, že do školy v září nastoupí. Pokud přihlášku nepošlou do uvedeného data, budou přijati další náhradníci.